Bohaterowie


Draco Malfoy - jedyny potomek starego arystokratycznego czarodziejskiego rodu. Jego orientacja jest wielką niewiadomą i łakomym kąskiem dla pismaków. Wiadoma jest jego przyjaźń z Alberto, wokalistą zespołu Queer's spell, który jest zadeklarowanym homoseksualistą. Sam Draco zaprzecza tym plotkom. Od wyjścia z Azkabanu próbuje oczyścić imię rodziny i znajduje pracę jako tłumacz w Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów przy Brytyjskim Ministerstwie Magii.

Harry Potter - wybraniec, chłopiec, który przeżył. Złote dziecko czarodziejskiego świata. Większość społeczeństwa nie wie jednak, jak wielkie konflikty tkwią we wnętrzu chłopca z blizną. Wiadome jest, że po wojnie został ojcem chrzestnym Teddy'ego Lupina. Intrygujące są pogłoski o romansie Harry'ego z Ginny Weasley zakończone potężną kłótnią. Po wytrwałej nauce Potter został aurorem i znany jest już z łapania przestępców niczym Szalonooki za jego najlepszych czasów.

Hermiona Granger - Wybitna czarownica uhonorowana Orderem Merlina 3 klasy za walkę o prawa istot magicznych. Założycielka Zgromadzenia Istot Magicznych, ugrupowania wszelkich inteligentnych stworzeń mającego za zadanie komunikację z Ministerstwem Magii i reagowaniu na łamanie prawa przez czarodziejów. Oficjalnie zaręczona z Ronaldem Weasleyem.

Ron Weasley -  najmłodszy bramkarz Armat z Chudley. Zapewnił im tytuł mistrzowski w pierwszym sezonie swojej gry. Narzeczony Hermiony Granger. Właściciel Złotego Znicza, miesięcznika o qudditchu zdobywającego popularność w zachodniej części Europy. Głośnym echem odbił się jego pojedynek z Michaelem Cornerem, który obraził jego narzeczoną nazywając ją szlamą zakochaną w goblinach i skrzatach domowych. Wiadomo, że po pojedynku Michael stał się leworęczny.


Ginny Weasley - świeża absolwentka Hogwartu poszukująca pracy. Była szkolna miłość Harry'ego Pottera. Obecnie związana z Deanem Thomasem. Prorok uwielbia pisać o jej nowych przepisach na eliksiry miłosne co stawia pod znakiem zapytania szczerość uczuć jej chłopaka.


Narcyza Malfoy - Żona Lucjusza Malfoya odsiadującego obecnie wyrok w Azkabanie. Właścicielka firm kosmetycznych i współwłaścicielka Dragons valley, doliny znajdującej się w południowej Rumunii znanej z największej liczby smoczych siedzisk w Europie. Właścicielka części akcji znanej mugolskiej firmy Chanel. Kocha róże i konwalie. Jej ogród ozdobił okładkę mugolskiego kwartalnika Ogrody Świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz